Prelegenci i paneliści


PRELEGENCI EVENT MIX 2017 JUŻ WKRÓTCE


 

PRELEGENCI 2016Dorota Wellman

Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Kobieta Roku 2016 magazynu Twój Styl.

Nina Żukowska

Dyrektor Zarządzająca Świat Eventów. Założycielka platformy edukacji eventowej, pasjonatka komunikacji event marketingowej oraz praktyk w zakresie organizacji wydarzeń. W swojej karierze pracowała w międzynarodowych firmach organizujących szkolenia, kongresy i konferencje. W agencji Havas PR Warsaw zarządzała działem eventów. Obecnie jest Partnerem w Advanced Communication. Na swoim koncie ma setki przeszkolonych osób. Prowadzi firmowego bloga Świat Eventów.

Żaneta Berus

Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający EXPO XXI Warszawa, Członek Zarządu Sapphire Group. Jest związana z EXPO XXI Warszawa od 15 lat. W latach 1996-2000 Konsul Handlowy w Konsulacie Generalnym RP w Chicago. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada tytuł MBA, MP-12, „Osobowość Roku 2014”, „Businesswoman Roku 2014”. W grudniu 2015 roku została wyróżniona prestiżową odznaką honorową „Za zasługi dla turystyki.

Adriana Piekarska

Stworzyła jedną z pierwszych agencji eventowych na Śląsku, Exclusive Event. Certyfikowany trener biznesu. Dwukrotnie nominowana w konkursie Osobowość Roku Mice Poland. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. W roku 2013 stworzyła markę Event Institute. Finalistka prestiżowego konkursu Bizneswoman Roku 2015 – Sukces Pisany Szminką.

Renata Razmuk

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na Wydziale Cybernetyki – Magister Zarządzania Organizacją. Osobowość Roku Mice Poland 2011. Przewodnicząca Jury konkursu MP Power Award 2012, w latach ubiegłych i obecnie członek Jury. Obecnie Key Account Manager w Dyrekcji Sprzedaży Zbiorowej i Specjalnej Renault Polska.

Małgorzata Łapot-Kocimska

Dyrektor Kreatywna w Syzan sp. z o.o. Koordynatorka d/s projektów eventowych: kongresów, sympozjów, konferencji, wydarzeń artystycznych, festiwali i koncertów w Toya Studios sp. z o.o. ; Trenerka prowadząca szkolenia interpersonalne i integracyjne dla firm i osób indywidualnych m.in. z zakresu zagadnień: Kreowanie wizerunku publicznego w mediach; Wywieranie wpływu a komunikacja w mediach; Zarządzanie czasem w pracy; Organizacja pracy własnej i zarządzanie zespołem oraz motywowania pracowników; Prezes Zarządu Fundacji Ladies First Symphony Orchestra.

Anna Nowakowska

Członek Zarządu SBE ds. Edukacji, blogerka StrefaMICE.pl, ekspert MICE Venue Z branżą eventową związana od 14 lat. Absolwentka AWF w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Odpowiedzialna za projekt Studium Event Management współtworzony z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania UW oraz za edukacyjną współpracę z uczelniami wyższymi.

Rafał Rosiejak

Doświadczony menadżer, ekspert w wielu dziedzinach (Hotele, Obiekty, Stadiony, MICE, FMCG, Hospitality, HO-RE-CA, budownictwo mieszkaniowe, eventy sportowe, administracja publiczna). Obecnie Prezes Zarządu VES Sp. z o.o w grupie TRIAS. Wcześniej - Dyrektor Centrum Konferencyjnego Stadionu Narodowego (PGE Narodowy) i EXPO Mazury. Dyrektor projektu – Szczyt NATO 2016 na Stadionie Narodowym (PGE Narodowym) Krajowy Koordynator ds. Hoteli i stref kibica podczas UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie Menadżer ds. zakwaterowania FIFA na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018Agnieszka Sołtysiak

Partner i dyrektor finansowy w agencji endorfina events. Z branżą eventową związana jest od 2003 roku – na początku jako koordynator, a następnie producent wydarzeń specjalnych, lider zespołów projektowych, aż po własną agencję eventową endorfina events, wyróżnionej w raporcie Agencji Eventowych 2015 magazynu Media i Marketing Polska. Laureatka najważniejszej nagrody w branży eventowej MP Power Awards. Zaangażowana w życie branży – mówca na konferencjach, reprezentuje agencję endorfina events w Klubie Agencji Eventowych. Od niedawna zakochana w sporcie, od zawsze w bezdomnych futrzakach.

Łukasz Wojtczak

Kierownik projektów w COMP Centrum Innowacji. Od zawsze związany z tworzeniem nowych rozwiązań i rozwiązywaniem problemów klientów. Pragmatyk. Od 2001 zwiazany z IT oraz nowymi technologiami. Przez dalsze lata pracy poświęcił się planowaniu oraz obsłudze biznesu dla inwestorów z różnych dziedzin. Cechuje go niecodzienne podejście do rozwiązywania problemów oraz nieszablonowe działania. Brał udział w przygotowaniu eventów firmowych oraz wielu imprez motorsportowych.

Adam Kowalczyk

Event Director/Board Member Walk Events Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Szkoły Strategii Marki przy SAR. Od 9 lat jest związany z branżą event marketingową. Swoją karierę w WALK Events rozpoczął w 2007 r. na stanowisku Junior Event Managera. Obecnie jako Event Director i Członek Zarządu WALK Events jest odpowiedzialny za współprowadzenie agencji, kierowanie działem kreacji oraz implementację narzędzi pomagających skutecznie zarządzać procesami projektowymi. Na swoim koncie ma ponad sto realizacji eventowych, lokalnych, jak i zagranicznych.

Krzysztof Celuch

Absolwent AWF, doktor nauk humanistycznych UW. Prorektor w SGTiR. Wykładowca studium Event Management SBE na UW, profesor wizytujący i kierownik projektów badawczych w San Diego State University. Kierownik Poland Convention Bureau POT. Autor raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce.” Założyciel i pierwszy prezes MPI POLAND, członek rady dyrektorów MPI. Przewodniczący kapituły „Osobowość Roku MICE Poland”, juror MP POWER AWARD oraz Crystal Awards. Wyróżniony jako jedna z „30 osób poniżej 30 roku życia wywierająca największy wpływ na globalną społeczność spotkań”.

Jarosław Uściński

Jego pasją jest szeroko pojęty smak, jedzenie, produkty oraz ich geneza. Jako szef kuchni Restauracja 99 stworzył jedną z najlepszych w Europie restauracji biznesowych, co przez kilka lat odnotowywał europejski Wall Street Journall umieszczając restaurację w rankingu Top 10. Obecnie jest szefem kuchni restauracji Moonsfera oraz jej właścicielem. Pełni funkcję prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni I Cukierni. Jest trenerem najbardziej utytułowanej drużyny BBQ w Polsce. Ma na koncie kilka publikacji wspólnych i książkę. Przygotowuje kolejne.

Grzegorz Zięba

Dyrektor działu eventowego w ITBC Communication Z branżą eventową związany od ponad 15 lat, między innymi jako założyciel i prezes Entertainment Group Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za współpracę i relacje z kluczowymi klientami. Właściciel i twórca marki Independent Flair League. CEO w agencji marketingowej Fox In The Box Sp. z o.o. Prywatnie szkoleniowiec, master coach, terapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego oraz Coaching Division of the American Board of Time Line Therapy. .

Monika Dymacz-Kaczmarczyk

Dyrektor zarządzający w Exprofesso, trener biznesu, konsultant, wieloletni praktyk biznesu. Ukończyła studia filologiczne, ekonomiczne i pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia MBA Oxford Brooks University (dyplom z wyróżnieniem). Absolwentka studiów trenerskich w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w środowisku korporacyjnym. Autorka symulacyjnych gier biznesowych oraz narzędzi rozwojowych w duchu edutainment. Jest członkiem MPI (Meetings Professional International) a w latach 2017-2019 będzie pełnić funkcję członka zarządu MPI Poland Chapter.

Tomasz Murawski

Właściciel FOCUS LIGHT TEAM / 2002-2016 / koordynacja i produkcja techniczna , obsługa konferencji , eventów, koncertów , wydarzeń korporacyjnych i promocyjnych. Dzięki wykorzystaniu dostępnych mobilnych technologii projektuje i wciela w życie pomysły z dowolnego miejsca. Ma na koncie około 2000 realizacji. Przy wielu tworzył event od tzw.podstaw. Projektowanie oraz koordynacja techniczno-logistyczna to jego specjalność.

Rafał Mrzygłocki

Managing director firmy ARAM, zajmującej się projektowaniem, produkcją techniczną i dostarczaniem sprzętu do największych wydarzeń w Polsce i za granicą.