PROGRAM EVENT MIX 2017

9:30 – 10:15

rejestracja / śniadanie & kawa

10:15 – 10:20

Otwarcie konferencji - Grupa TSE

Networking


10:20 - 10:50

Artystyczny duet: Aleksandra Szwed i Marcin Przytulski - Władcy imprez, dyktatorzy balu!

Od lat pracują ze sobą w przeróżnych przestrzeniach. Grają i prowadzą wspólne koncerty, wydarzenia firmowe, produkują muzykę. Wspólne artystyczne wizje realizują na scenach muzycznych, eventowych, studiach nagraniowych, ale także w kuchni. Prowadzą warsztaty i szkolenia podczas stworzonego przez nich eventu „Na Linii Strzału” - sztuce teatralnej i warsztatach dla biznesu. Tu pokazują w jak fantastyczny sposób można spędzić czas budując relacje w firmie, lub docenić swoich partnerów biznesowych, uczestnicząc w spektaklu teatralnym i z nim związanych warsztatach. Profesjonalnie, elastycznie i twórczo podchodzą do realizacji wydarzeń. Elegancko i dostojnie, lub z humorem i przymrużeniem oka – zależnie od potrzeb i gustów klienta, oraz okazji. 13 września poprowadzą razem EventMix 2017.

Krzysztof Celuch


10:50 – 11:05

Eventowe Trendy 2017 - czyli sukcesy i porażki

Prezentacja ukaże, które z trendów rzeczywiście się sprawdziły, a które okazały się porażkami 2017 roku. Krzysztof Celuch przybliży przykłady zastosowania nowych rozwiązań ukazujących możliwości branży spotkań, a także skomentuje aktualną sytuację w światowej branży spotkań.

Marcin Gieracz


11:10 – 11:35

Między wódkę a zakąskę

Wyjazdy firmowe od lat organizowane są na jedną modłę - dużo atrakcji, ale przede wszystkim dużo picia, jedzenia i jeszcze raz picia. Owszem, kiedy jak nie na takich wyjazdach można, a nawet trzeba się napić. Ale czy zawsze tak musi być? Według mnie istnieje coraz więcej alternatywnych możliwości spędzania wspólnego czasu przedstawicieli firm ze swoimi klientami lub między pracownikami na wyjeździe typowo integracyjnym. Na te właśnie i na inne możliwości chciałbym zwrócić uwagę, a nawet wzbudzić nimi zainteresowanie.

Łukasz Kubiak


11:40 – 11:55

Nowe możliwości w eventach, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych multimediów na przykładzie systemu BlackTrax.

Krzysztof Materna


12:15 – 12:40

Kreatorzy eventów - czyli wielka improwizacja

Chciałbym opowiedzieć, kierując się własnym doświadczeniem, kto w przysłowiowych eventach odpowiada za kreację. Czy robią to osoby upoważnione zawodowo, czy też to co obserwujemy jest wypadkową kompromisu między agencją eventową, działem marketingu zleceniodawcy i gustem prezesa. Gdzie w tym trójkącie jest miejsce na obecność zawodowców, czy są w ogóle potrzebni, i jak są przez zleceniodawcę traktowani.

12:45 – 13:30

lunch

Ania Filipowska


13:35 – 13:45

Występ artystyczny

Akrobatyczne show w wykonaniu Anny Filipowskiej zdobywczyni trzeciego miejsca w znanym telewizyjnym show „Mam talent”.

Adriana Piekarska


13:50 – 14:15

Zarządzanie nieprzewidywalnym, czyli doświadczenie przekute w sukces

Nie sztuką jest powielać scenariusze i miejsca. Sztuką jest zaskoczyć i wykreować nową rzeczywistość w niespotykanej przestrzeni eventowej. Jak powstaje taka produkcja, na czym polega skomplikowana logistyka, jakie sytuacje kryzysowe czyhają na organizatorów eventów i jak sobie z nimi radzić?

Artur Półgrabia i Paweł Grabowski


14:20 – 14:35

Jak nie utopić eventu fatalną fotorelacją?

Dziś każdy może zrobić zdjęcie telefonem, małym lub profesjonalnym aparatem i nie zastanawiamy się jak to się dzieje, że możemy nasze wspomnienie zatrzymać w jednym wybranym kadrze. Każdy z nas (zapewne) wykonał tysiące zdjęć z czego połowa została usunięta (bo nie ostre, bo źle wyglądam, bo mistrz drugiego planu, bo coś tam). Jednak co w przypadku kiedy nie mamy możliwości powtórzenia sytuacji, ustawienia odpowiednio ludzi i w grę wchodzi sprawne, szybkie działanie i wyczucie chwili, aby uchwycić ten wyjątkowy moment. Fotorelacja jest zatrzymaniem i utrwaleniem naszych wspomnień w jednym kadrze. Bardzo często wracamy do tych chwil właśnie dzięki zdjęciom. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby były one wykonane dobrze, ze smakiem i przez profesjonalistów. Nawet najlepszy event, nasz potężny wysiłek, możne zostać utopiony przez kiepską fotorelację (a to może również wpłynąć na reputację Organizatora lub Agencji). Zdjęcia nieostre, źle wykadrowane, źle doświetlone, złe bo tak i już – zepsują wszystko. Jest też druga strona medalu, dobrze zrobione zdjęcia mogą mieć efekt WOW nawet gdy tego specjalnie nie oczekujemy. Jak nie utopić eventu kiepską fotorelacją? Odpowiedzmy sobie na to pytanie wspólnie.

Jurek Owsiak


14:40 – 15:30

Tworzenie rzeczy niezwykłych, wielkich. Od pomysłu po realizację. Elementy składowe eventu na skalę światową

• Motywacja do działania „Działaj i idź przed siebie”
• Metody i narzędzia konsekwentnego budowania wizerunku marki na podstawie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Festiwalu Przystanek Woodstock
• Team building – historia sukcesu oparta na pracy w zespole, wspólnej walce i wspólnym dążeniu do celu
• Efekt WOW! – czyli co robić, i jak robić aby osiągnąć zamierzony cel